Kinga

KONCERT DLA MAI WYSTĄPI MAGDA BRUDZIŃSKA KLEZMER TRIO

Zespół Szkół nr 5 we Wrocławiu zaprasza na koncert charytatywny dla Mai Klucznik chorej na bardzo rzadką chorobę genetyczną zespół Aperta. Podczas koncertu wystąpi znakomity zespół z Krakowa Magda Brudzińska Klezmer Trio oraz uczniowie XIII LO z Wrocławia. Artyści Klezmer Trio to zespół wykonujący wokalno-instrumentalną muzykę klezmerską inspirowaną muzyką tradycyjną Żydów Aszkenazyjskich, a także folku Europy centralnej i Bałkanów. Zespół czerpie z tradycyjnych melodii galicyjskiej diaspory, łącząc je ze współczesnymi tradycjami wykonawczymi nowoczesnymi brzmieniami. Muzycy wystąpią w składzie: Magda Brudzińska – śpiew i altówka,Jacek Kopiec – akordeon,Piotr Południak – kontrabas.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, dochód z koncertu przeznaczony zostanie na leczenie naszej podopiecznej Mai Klucznik.

1 wyświetlenie

EMPATIA

Pomoc MATKOM w bardzo trudnej sytuacji.“Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono”. Wdarzenia, które obserwujemy od kilku dni uderzają w...