top of page
  • Kinga

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY DLA NASZEGO PRZEDSZKOLAKA MAI KLUCZNIK

Przedszkole Sióstr Jadwiżanek “Ziarenko” wraz z przedszkolakami zaprasza na kiermasz bożonarodzeniowy, na którym odbędzie się sprzedaż ozdób świątecznych i choinkowych wykonanych w znacznej mierze przez przedszkolaki oraz na wyśmienity poczęstunek zorganizowany przez wszystkich ludzi dobrej woli. Zapraszamy na fantastyczną zabawę z przemiłą świąteczną atmosferą. Cały dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na leczenie naszego przedszkolaka Mai Klucznik

0 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

EMPATIA

Pomoc MATKOM w bardzo trudnej sytuacji.“Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono”. Wdarzenia, które obserwujemy od kilku dni uderzają w serca i umysły osób niepełnosprawnych i ich bliskich – obciążają,

Kommentare


bottom of page