• Kinga

KONCERT CHARYTATYWNY NA RZECZ MAI WIKTORII KLUCZNIK WYSTĄPI BIG BAND AKADEMII MUZYCZNEJ IM. KAROLA LIPIŃSKIEGO WE WROCŁAWIU

DLA MAI ZAGRA BIG BAND AKADEMII MUZYCZNEJ IM. KAROLA LIPIŃSKIEGO WE WROCŁAWIU I INNI

Fundacja “Masz Prawo” i Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu zapraszają na koncert charytatywny na rzecz Mai Wiktorii Klucznik chorej na bardzo rzadką chorobę genetyczną zespół Aperta. Podczas koncertu wystąpią:

• Big Band Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu pod dyrekcją Bartosza Pernala

• Duet Zawartko & Piasecki

• Zespoły Studentów Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

• Zaproszeni Goście

Wykonawcy porwą Nas tego wieczora w świat muzyki jazzowej. Po koncercie zapraszamy na licytację obrazów i dzieł artystycznych , z której dochód przeznaczony będzie ma neurochirurgiczną operację podopiecznej fundacji Mai Klucznik.

Wejście na koncert za okazaniem wejściówek, wejściówki dostępne u osób fundacji pod nr tel.:

Zapraszamy serdecznie wszystkich, dochód z koncertu i licytacji przeznaczony zostanie na leczenie Mai Klucznik.

7 wyświetleń

EMPATIA

Pomoc MATKOM w bardzo trudnej sytuacji.“Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono”. Wdarzenia, które obserwujemy od kilku dni uderzają w serca i umysły osób niepełnosprawnych i ich bliskich – obciążają,